صفحه اصلی / اخبار / تفاهم نامه همکاری بین کتابخانه ای ( کتابخانه های استان قم)

تفاهم نامه همکاری بین کتابخانه ای ( کتابخانه های استان قم)

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی: کتابخانه ی دانشگاه آزاد اسلامی قم  در راستای گسترش دانش و منابع اطلاعاتی و با توجه به افزایش روزافزون بهای کتاب و دیگر منابع اطلاعاتی، به منظور تامین نیازهای مراجعان، با همکاری معاون محترم پژوهش و فناوری جناب آقای دکتر دارابی اقدام به انعقاد تفاهم نامه ای با مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم ( مکتا) نموده است. بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان و استادان محترم می توانند علاوه بر دسترسی به منابع و امکانات کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی قم همزمان به منابع اطلاعاتی کتابخانه های تخصصی استان و همچنین کتابخانه مجلس و کتابخانه ملی نیز دسترسی داشته باشند.

کتابخانه های عضو مکتا شامل کتابخانه مدرسه فیضیه، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، کتابخانه تخصصی ادبیات، کتابخانه ادبی و هنری دفتر تبلیغات، کتابخانه ادیان و مذاهب، دانشگاه مفید، دانشگاه باقرالعلوم، دانشگاه قم، کتابخانه جامعه الزهرا(س)  و غیره می باشد.

علاقمندان  و پژوهشگران محترم می توانند جهت اطلاع از شرایط عضویت و نحوه ی استفاده از کتابخانه های مذکور به کتابخانه های دانشگاه آزاد اسلامی قم واقع در پردیسان وساختمان ۱۵ خرداد مراجعه نمایند .